Overslaan en naar de inhoud gaan

Secretariaat

Opgelet: op het secretariaat kan je niet terecht voor een babbel met Awel. Deze pagina is bedoeld voor professionele contacten en samenwerkingen. Wil je je verhaal kwijt bij Awel? Kies je kanaal via de gekleurde blokken hierboven.

📞 02 534 37 43

info@awel.be

sibille

Sibille Declercq

Directeur

sibille@awel.be

sofie

Sofie Devarwaere

Adjunct-directeur

sofie@awel.be

katrin2

Katrin Maes

Administratie

katrin@awel.be

hanne

Hanne Jacobs

Communicatie

hanne@awel.be

awel_jo

Jo Tambuyzer

Onderzoek

jo@awel.be

Emma Bracke

Emma Bracke

Vorming en kwaliteit

emma@awel.be

Yolan

Yolan Steyaert

Vrijwilligersondersteuning

yolan@awel.be

Jasmien

Jasmien Nuyts

Vrijwilligersondersteuning en jongerenparticipatie

jasmien@awel.be

Lise

Lise Clottens

Werving en opleiding

lise@awel.be