Overslaan en naar de inhoud gaan

Secretariaat

Opgelet: op het secretariaat kan je niet terecht voor een babbel met Awel. Deze pagina is bedoeld voor professionele contacten en samenwerkingen. Wil je je verhaal kwijt bij Awel? Kies je kanaal via de gekleurde blokken hierboven.

­čô× 02 534 37 43

info@awel.be

sibille

Sibille Declercq

Directeur

sibille@awel.be

Emma

Emma Bracke

Adjunct-directeur

emma@awel.be

katrin2

Katrin Maes

Administratie

katrin@awel.be

hanne

Hanne Jacobs

Communicatie

hanne@awel.be

Helena

Helena De Bondt

Communicatie ad interim

helena@awel.be

awel_jo

Jo Tambuyzer

Onderzoek

jo@awel.be

Sofie

Sofie Devarwaere

Stafmedewerker externe vormingen

sofie@awel.be

Yolan

Yolan Steyaert

Vrijwilligersondersteuning

yolan@awel.be

Jasmien

Jasmien Nuyts

Vrijwilligersondersteuning en jongerenparticipatie

jasmien@awel.be

Lise

Lise Clottens

Stafmedewerker coaching vrijwilligers en gesprekskwaliteit

lise@awel.be

Lana's foto

Lana Wils

Werving & basisopleiding

lana@awel.be 

Nog geen foto

Kirsten Ral

Verbinding en Permanente vorming

 

 

awel_erikvc

Erik Van Cauter

IT

erik@awel.be

Goedele_Awel

Goedele Vermeiren

Ondersteuning Directie

goedele@awel.be